Ako som sa dostala do „bordelu“ (takmer)

Autor: Veronika Moravčíková | 10.5.2016 o 13:19 | (upravené 11.5.2016 o 11:09) Karma článku: 11,05 | Prečítané:  6191x

Oblečenie odhaľujúce to, čo sme si kedysi nechávali na doma pre svoju polovičku. Prečo nie? Problém ale nastáva, keď si niektoré ženy uvedomia, že keď sa budú pretŕčať, chlapi im budú ležať pri (rozkročených) nohách.

Vidím ich okolo seba každý deň. Minimálne na sociálnych sieťach. „#Instagirls“ je plný internet a chlapi sa radujú. Situácia sa totiž natoľko vyhrotila, že pre chvíľkové potešenie nie je nutná už ani návšteva pornografických stránok. Dievčatá svoje provokujúce fotografie ponúkajú ako na zlatom podnose celej verejnosti. Schválne, videli ste už profil svojej dcéry, alebo toho „dievčaťa od vedľa“, ktoré si na „letnej brigáde“ zarobilo na nové auto?  Hovoria si hostesky, no namiesto novej čokolády ponúkajú zákazníkom na ochutnávku svoje telo. Mladé, udržiavané, pevné telo. Úroveň slovenských nočných klubov (rozumej „bordel“) sa výrazne zlepšuje. Zrejme sa oplatí investovať. Keď som sa pred pár rokmi zo zvedavosti pokúšala navštíviť istý nočný podnik na južnom Slovensku, privítala ma silikónová blondína. Nie, žiadna Pamela Anderson v najlepších rokoch, skôr vyžitá štyridsiatnička s vytetovaným obočím, ktorá mi lámavou slovenčinou vysvetľovala, že dievčatá majú vstup zakázaný. Keďže ma táto problematika fascinuje už dlhšie, nedalo mi to a chvíľu som sa okolo podniku ešte „pomotala“. Narazila som na dievčatá, ktoré tam pracovali. Boli to mladé baby, prevažne príslušníčky rómskeho etnika. Do reči im veľmi nebolo. Prečo tie, ktoré zo seba ukazujú najviac, sú o sebe ochotné prezradiť najmenej? Pud sebazáchovy a hanba? Dúfam, že je tam aspoň náznak. Dnešné podniky sú plné naozaj krásnych dievča na úrovni, presne takých, na ktoré by ste to nikdy netipovali. Odmysliac si ťažké osudy, zlé zázemie či podmienky v detstve, pozrime sa na tie nevďačnice, ktoré robia hanbu svojim rodičom. Tie, ktorým nestačí, že im rodičia splnili všetko, čo im videli na očiach. Tie, ktoré dnes nechutným chlapom plnia to, za čo si zaplatia.

Prechádzam sa po meste na strednom Slovensku a stretávam ich. Na rok-dva sa po nich zľahla zem, ale zrazu sú späť. Sú zmenené a aj keď sme sa ako deti kamarátili, dnes sa už zrazu nepoznáme. Chodia väčšinou vo dvojici alebo v skupinke so seberovnými kolegyňami. Na prvý pohľad viem na nich zrátať minimálne 2 plastické operácie. Nech výnosy zo svojich letných brigád počítam akokoľvek, nie a nie spočítať ich tak, aby mi okrem drahých kabeliek vyšlo ešte aj na nové prsia. Pokrútim hlavou a idem ďalej, keď TO zrazu zbadám. Normálne „na drzovku“ na pouličnej lapme priamo v strede mesta vidím inzerát: „Si študentka a chceš si privyrobiť? Hľadáš skvelú brigádu? Pridaj sa do nášho tímu luxusných spoločníčok! Zavolaj na telefónne číslo ...“. V tom momente už nechcem viac žiť na tejto planéte. Pod pojmom študentka si mám predstaviť čerstvú maturantku alebo jednu z mojich spolužiačok, ktorá po akademickej pôde kráča cudne a tvári sa ako svätý obrázok? Zvedavosť je silnejšia než ja, ukladám si e-mail a telefónne číslo do mobilu a premýšľam ako sa dostať do ich sveta čo najbližšie.

Keďže len za samotný vstup do podniku tohto druhu zaplatíte v priemere 20€ a ženy tam majú vstup prísne zakázaný, rozhodila som siete a získala som výpoveď svedka, ktorý bar navštívil. To, čo som sa dozvedela, bolo zaujímavé: „Tak sme sa rozhodli tam ísť, vstupné je, ak si dobre pamätám 20€, ale pokiaľ platíš kartou, za každú platbu je poplatok je 5€.  Na ruku ti dajú pásku ako keď ideš na festival alebo na koncert.. Hneď dnu už vidíš sedieť baby na gauči a niekedy aj pri tyči, ale za to sa tiež platí, takže nie dlho. Prídeš ku baru, kde je aj chľast, tam sa ťa spýtajú, že čo si prosíš. Keď povieš, že chceš dievča, tak jeden SBS-kár zbehne po ne.  Príde ich tak 7-8 v spodnom prádle a môžeš si vybrať jednu alebo aj dve. Pred všetkým ju treba na niečo pozvať. Malé pivo stojí  6€ poldecák Jamesona 10€ + ešte čo si dá ona. V mojom prípade to bol džús s Malibu za cca 15€. Potom už idete hore, kde si vyberieš izbu. Jedna je za 100€ na hodinu, to je taká základná, potom za 130€, kde je to už lepšie, a potom za 180€, kde je aj vírivka, aj TV, všetko možné. Pred vstupom do izby jej ešte môžeš kúpiť niečo na pitie, ale nie je to povinné. Pokračuje to tak, že ste vo vírivke, rozprávate sa, môže sa tam pokojne aj fajčiť. Len si treba dávať pozor na čas, lebo bude zahovárať a hodina je preč. Treba ísť čím skôr na posteľ. To jej už povieš. Dievča dá na posteľ obliečku , ale ja ako slušný ***** som jej s tou obliečkou ešte aj pomáhal. Sexuje sa len s gumou a to isté aj orál. Nemôžeš jej dať  pusu ani chytiť za *****, len prsia a telo. Polohy striedaš ako chceš. Keď už je po sexe, môžeš s ňou dať spoločnú sprchu, čo je celkom sranda. Potom sa normálne oblečieš a môžeš ísť preč, alebo ešte môžeš ostať vo vnútri a popíjať, lenže to sa neoplatí, keďže je tam všetko drahé. Keď si kúpiš babu, SBS-kár ti odreže pásku, takže ak náhodou vybehneš von, platíš si ďalší vstup. A baby boli zlaté, jedna mi dokonca vrátila  stratený mobil. Máme aj zlú skúsenosť, keď kamarát dostal facku od SBS-kára.“

Vždy ma zaujímalo ako vyzerá „pracovný pohovor“ v tejto profesii. Rozprávame sa tu síce o najstaršom povolaní na svete, ale doba sa mení. Delia sa dievčatá výlučne na tanečnice, spoločníčky a tie, ktoré poskytujú zákazníkom sex? Koľko si v skutočnosti zarobia? Sú spokojné so svojím finančným ohodnotením? Dlho neváham a píšem do nemenovaného podniku e-mail, samozrejme pod falošným menom. Odpoveď prichádza do pár hodín, zrejme naozaj zúfalo túžia po novom mladom mäsku. Klub sa teší čoraz väčšej návštevnosti, preto  nutne potrebujú posily. O rozvíjajúcom sa biznise svedčí aj fakt, že z kedysi nenápadného nočného klubu v centre mesta, je dnes vychýrený luxusný podnik. Pán XY je, samozrejme, veľmi ochotný a milý. Ponúka sa, že za mnou príde do môjho rodného mesta a pôjdeme na kávu. Tak tam to všetko začína. Na káve. Vymením si s ním ešte zopár e-mailov, no nič prevratné sa nedozvedám. Dievčatá si ako spoločníčky zarobia 3500-5000 € mesačne, čašníčka 600 € + tringelty. Všetky konkrétnejšie informácie si, pochopiteľne, necháva na osobné stretnutie. Nečudujem sa, no tu pre istotu, a najmä pre môj zdravý rozum, moje odhodlanie končí a k stretnutiu nedôjde. Smutné je však moje zistenie, že dievčatá túto prácu často berú ako niečo dočasné. Ospravedlňujú si to samé pred sebou spôsobom : „ale veď to robím iba kým som mladá, zarobím si a nájdem si niečo seriózne...“. V tejto oblasti sa pohybujú minimálne dva typy dievčat. Tie, ktoré zabili v sebe aj posledné morálne hodnoty a našli sa v tom, čo robia a tie, ktoré zišli na zlý chodníček, no vo vnútri ich to žerie každý jeden deň. Spoločné majú to, že končia na drogách a v nefungujúcich vzťahoch s tyranmi a podobne. Dievčatá, prečo si to robíte? NIE, NIE JE TO V POHODE A NIE, NIE JE TO DOČASNÉ. Bude sa to s vami ťahať celý život, nech utečiete kamkoľvek, pred sebou sa neskryjete. Preto zodvihnite ten pekný zadok a robte niečo pre svoju budúcnosť, inak táto spoločnosť pôjde presne tam, kam väčšina vašich zákazníkov. 

SERUS!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

BRATISLAVA

Prestavba stanice sa blíži, Bratislava o obmedzeniach mlčí

Najskôr musia dokončiť modernizáciu električkovej trate na Špitálskej ulici.


Už ste čítali?